Megoldott

Kivágott fák, zöldhulladék (0001887MG?)

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
"a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe"

--------------

A Kövér Lajos térre bevezető szakaszon a zöldterületen kivágott fa törzse, illetve további zöldhulladék található.
Kérem, hogy gyűjtsék össze az ott elhelyezett zöldhulladékot és szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 103a

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00139172 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Budapest, XIV. kerület Róna u. 101. – Kövér Lajos tér sarkáról kivágott fa maradványain
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a kivágott fákat is, köszönöm. Lezárható
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Kövér Lajos tér 22, 1149 Magyarország (47.51279490, 19.11454050, 16)"-ról "Budapest, Róna u. 103a, 1149 Hungary (47.51277135, 19.1137345, 19)"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kövér Lajos térre bevezető szakaszon a zöldterületen kivágott fa törzse, illetve további zöldhulladék található. Kérem, hogy gyűjtsék össze az ott elhelyezett zöldhulladékot és szállítsák el!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: "a bejelentett terület nem ta...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés nevét "Kivágott fák, zöldhulladék"-ról "Kivágott fák, zöldhulladék (0001887MG?)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tuja.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes fa az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dvořák sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére