Válaszra vár

Ismét graffitis kisszobor

A Moszkva téren megint graffitis és most matricás is a gördeszka szobor. Kérem, takarítsák le. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 134810 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Kulturális, Turisztikai, Sport és Ifjúságpol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    A tagabb kornyezet:
  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Trágár graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rongált virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére