Megoldásra vár

elhanyagolt kiskert

Az Ügető utca 18-nál a műkörmösnél elhanyagolt a kiskert, a faleveleket ott még nem söpörték össze. Kérjük szíveskedjenek ott is összesöpörni a faleveleket. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ügető u. 18

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatosan tájékoztatom, hogy a Fővárosi Közgyűlés 48/1994. (VIII. 1.) számú, a főváros köztisztaságáról szóló rendelet 3.§ -ban foglaltak értelmében minden tula
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepusztították a zöld füves részt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére