Megoldásra vár

Kátyúk

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.11.:

Budapest Közút válasza:

"A IV. ker. Istvántelki utat, mint közösségi közlekedés által igénybe vett, kerületi tulajdonban lévő útvonalat
csak a kiemelt szegélyek közötti útpálya vonatkozásában üzemeltetjük.
A kifogásolt terület (épület melletti szervizút és parkoló) ebből kiesik, az nincs Társaságunk
üzemeltetésében, a burkolat javítása ott nem feladatunk."

------------------

Frissítés 2024.02.22.: Az önkormányzat jelzése alapján a Közútnak továbbítva.

"Tájékoztatom, hogy az Istvántelki út teljes hosszában a Budapest Közút Zrt. kezelésében és fenntartásában van."
--------
Kérjük a 4. kerület Istvántelki 54-60.
sz. előtt végig a kátyúk betömését.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 60

Hozzászólások

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Elnézését kérjük előző válaszunkért.
    A cím okozta a félreértést, hiszen az Istvántelki út valóban a Budapest Közút Zrt. kezelésében és fenntartásában van, azonban a probléma a sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2024.02.22.: Az önkormányzat jelzése alapján a Közútnak továbbítva. "Tájékoztatom, hogy az Istvántelki út teljes hosszában a Budapest Közút Zrt. kezelésében és fenntartásában van." -------- Kérjük a 4. kerület Istvántelki 54-60. sz. előtt végig a kátyúk betömését."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.11...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérjük a 4. kerület Istvántelki 54-60. sz. előtt végig a kátyúk betömését."-ról "Frissítés 2024.02.22.: Az önkormányzat jelzése alapján a Közútnak továbbítva. "Tájékoztatom, hogy az Istvántelki út teljes hosszában a Budapest Közút Zrt. kezelésében és fenntartásában van." -------- Kérjük a 4. kerület...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését a kátyúkra vonatkozóan.
    Tájékoztatom, hogy az Istvántelki út teljes hosszában a Budapest Közút Zrt. kezelésében és fenntartásában van.
    Újpest Önkormányzatának n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szent László tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére