Válaszra vár

Hatalmas kátyú

FRISSÍTÉS 2024. 03. 11.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A bejelentéssel érintett terület nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe, így a hiba javításában illetékességgel nem rendelkezünk.

-----

A tárgyban jelzett helyen időről időre növekvő (mélyülő és szélesedő) anyagfolytonossági hiány az aszfalton. /Kátyú/
A forgalmas útszakaszon a figyelmesebbek rendre kikerülik, de gyakran remegnek bele a járművek utasai, főként szürkületben, éjszaka vagy esőben.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 80-82

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A tárgyban jelzett helyen időről időre növekvő (mélyülő és szélesedő) anyagfolytonossági hiány az aszfalton. /Kátyú/ A forgalmas útszakaszon a figyelmesebbek rendre kikerülik, de gyakran remegnek bele a járművek utasai, főként szürkületben, éjszaka vagy esőben."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 03. 11. Budapest Közút Zrt. ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Budapest, Mogyoródi út 80. hatalmas kátyú"-ról "Hatalmas kátyú"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ibrány utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk a Bartl János utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bartl János utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú - Szuglói körvasút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Babus Csaba
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére