Megerősítésre vár

Hiányos járdaburkolat

Anonim Járókelő

VII. Garay tér 20 sarkán az oszlop körül hiányos a burkolat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay tér 20

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett hiba kijavítását a közterületi javítási munkákat tartalmazó következő megrendelésünkben szerepeltetjük.

    Erzsébetv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baleset veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére