Megoldásra vár

Ferde jelzőlámpa oszlopok

A Vörösvári út - Váradi utca sarkon két jelzőlámpa oszlop is ferdén áll. Egyébként miért van szükség kettő lámpára?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai rendelőintézet

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Vörösvári út - Váradi utca csomópontban észlelt, ferde oszlopokkal, valamint dupla gyalogos jelzővel kapcsolatos bejelentését.
    Az oszlopok helyreállítását és a ne...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére