Válaszra vár

Közterületen felhalmozott lomok.

Anonim Járókelő

Újbuda XI. kerület Kenderes utca 7. előtt a közterületen rendszeresen kipakolt lomok.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kenderes u. 7

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ma kezdődött a lomizás. Folyamatos visszatérő probléma a járda és a közút használata, az elszaporodott kártevők. A környéken élők többször bejelentették.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes benézni a kertbe is, ha jól tudom magánterületen is tilos a hulladék felhalmozása.....
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére