Válaszra vár

Fal mellett hiányzó aszfalt

Anonim Járókelő

VII. Murányi utca 14 elött több méteren keresztül hiányzik az aszfalt a fal mellett.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Murányi u. 14

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baleset veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére