Megoldásra vár

Ellehetetlenítik az átkelést

A gyalogosok (babakocsival, kerekesszékkel) a sárban,füvön tudnak kikerülni, mert valaki mindig lusta vagy nincs kedve sétálni 100m-t. Kérem biztosítsák az átkelés lehetőségét!!!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 12

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A jelzését továbbítottam a Közterületi Osztály felé, akik az írtakat kivizsgálják, ugyanakkor tájékoztatom, hogy az ilyen és hasonló esetek álláspontunk szerint azonnali in...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére