Megoldatlan

Illegális hulladékrakás

FRISSÍTÉS: 2024.03.01

Az ÓBKF válasza:
,,Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztály hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdekében. Ügyét Felügyeletünk lezártnak tekinti."

-----

Békásmegyeren a Barackos útra illegálisan lerakják a szemetet, jelenlegi állapotáról küldök képeket. Szeméthegyek térülnek el az út mentén.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Meggy u. 65733

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Békásmegyeren a Barackos útra illegálisan lerakják a szemetet, jelenlegi állapotáról küldök képeket. Szeméthegyek térülnek el az út mentén."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.03.01 Az ÓBKF válasza: ,,Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztály hatáskörébe tartozik, ezért a bej...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztály hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Csonka Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közterületre lerakott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sereg utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Törökkő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Feleses üvegek garmadája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére