Válaszra vár

Szemét és gallyak

FRISSÍTÉS 2024.02.29.
Bejelentő hozzászólása illetékes visszajelzésére:
Köszönöm, akkor kérem szólítsák fel a tulajt!

----------------------------

Kérem vigyék el a szemetet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József utca / Hadrianus utca

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem vigyék el a szemetet! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.29. Bejelentő hozzászólása illetékes visszajelzésére: Köszönöm, akkor kérem szólítsák fel a tulajt! ---------------------------- Kérem vigyék el a szemetet! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, akkor kérem szólítsák fel a tulajt!
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a takarítás és a keletkezett hulladék eltávolítása : a 48/1994. (VIII. 1.) Főv. Kgy. rendelet a Főváros köztisztaságáról (Az 1990. évi LXV. törvény 63/...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    A képek.
  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiscelli utca San Marco sarok tele azemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gumiabroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére