Válaszra vár

Iskolára figyelmeztetés

Anonim Járókelő

XIV.Angol u.75 -nél van egy iskola,de se tábla,se fekvő rendőr,se zebra nem segít,hogy ne száguljanak azon a szakaszon. Angol utca további részén nincs iskola,de ott tele tudták tenni fekvő rendőrrel,ahogy a párhuzamos utcát is (Kövér Lajos U.) Szeretnénk biztonságba tudni a gyerekeket!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 75

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett forgalomirányításos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ötvenhatosok tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére