Megoldatlan

Gyógyszertár világító táblája törött, villódzik

Anonim Járókelő

Kedves Segítők!

A Mátyásföldi BENU Gyógyszertár út felöli világító táblája egy ideje be van törve, és villódzik is a fénye.

Köszönjük, ha segítenek!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "A Mátyásföldi BENU Gyógyszertár világító táblája törött, villódzik"-ról "Gyógyszertár világító táblája törött, villódzik"-ra.

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    „Ígéretekkel, higgye el, tele van a padlás.” Tényleg? Jajj, ”szegény” vezető! A sok-sok negatív Google értékelést olvasva pedig úgy tűnik, a vásárlóknak van tele a hócipőjük a gyógyszertárral és a kis...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2024.02.20 17:17 keltezéssel, Jarokelo.hu írta:
    > Tisztelt Mátyásföldi BENU Gyógyszertár (Egyéb szervezet)!
    >
    > Az alábbi bejelentés érkezett a Jarokelo.hu
    > oldalon, amely az Ön hivat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Mátyásföldi BENU Gyógyszertár

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Sasvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Tesco bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére