Megoldásra vár

Hiányos keret

Tisztelt Illetékes!
Az Apahida utca elején az új csatornafedlap egyik oldalán megsüllyedt az út, így a fedlap kiáll évek óta.
Lehetőségük szerint kérem a kátyú javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Adalbert tér 1

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rommá tört térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mély süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Érdi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Klebercz Soma
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sasadi köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére