Válaszra vár

Megsüllyedt fedlap

Tisztelt Vodafone!
A Rákó utca 44.-nél található UPC feliratú fedlap megsüllyedt, és vele együtt beszakadt a járda is.
Kérem javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rákó u. 44

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András!
    Illetékes visszajelzése alapján, kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Érdi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt Vodafone

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Nagyszőlős utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett, süllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Sopron út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére