Válaszra vár

Rendezetlen forgalomtechnika a Stefánia úton

Anonim Járókelő

Mindenféle, az úttestre értelmezhető tábla ki van téve a Stefánia útra, az Ajtósi dürer sor és a Thököly út között.
Azonban itt az autók a járdán parkolnak.
Azonban a járdán parkolást tábla nem engedélyezi.
Kérem tegyék rendbe: ha a szokásjog szerint a járdán szabad parkolni, akkor ezt jelezzék táblával. Ha nem, akkor meg intézkedjenek. Így ahogy van, nem jó. És van kettő buszmegálló is az Ajtósihoz közel, abban is félreérthető, hogy ki hova parkolhat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 40

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter, a halszálka javarészben nem látszik (nincs). A megállóknál főleg nem. A követségeknél van csak megfelelően felfestve.
  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden rendben van itt. Az 1/1975. (II. 5.) KPM–BM együttes rendelet a közúti közlekedés szabályairól teljesen egyértelmű:
    40. § (8): A járdán – részben vagy teljes terjedelemben – csak akkor szabad...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett forgalomirányításos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ötvenhatosok tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére