Megoldásra vár

Kidöntött jelzőtábla

A Bp., XIX. Méta utcáról nyíló Zombor utca elején a hétvégén kidöntötték a jelzőtáblát! Földön fekszik!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Méta u. 33

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kiss Csilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére