Megoldásra vár

Tönkrement kerékpártámasz

A biciklitárolóban egy támasz ki van dőlve, ezt kérem helyreállítani.
Emellett kérem plusz támaszok létesítését, mert a hely és az igény meg van rá. (Régebben volt pár támasz a Flórián előtt is, ezek már nincsenek, így csupán 2 támasz maradt a környéken, ami édeskevés.)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Csatoltan megküldöm válaszunkat a tönkrement kerékpártámasz vonatkozásában.

    Üdvözlettel:

    dr. Maczelka Gabriella
    titkárságvezető

    BUDAPEST VÁSÁRCSARNOKAI Kft.
    1117 Budapest, Kőrösy J.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Vásárcsarnokai

  • Veress Luca bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tavasz utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére