Megoldott

Aldi előtti szemetes

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!
A pasaréti téri Aldi bejáratánál lévő szemetesben hegyekben áll a szemét, ízlésesen ragasztószalaggal leragasztva. Napok óta ez a látvány fogad. Hamarosan bűzleni fog és belerothad a szemét. Kérem kísérjék figyelemmel. A kisfiammal naponta járok oda vásárolni.
Bocsássanak meg, ha nem az Önök hatásköre, nem tudtam kihez forduljak.
Köszönettel Ujabb-Szabó Patricia

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 98

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük észrevételét és megtisztelő visszajelzését.

    Üzenetét továbbítottuk illetékes kollégáink felé, az eset rendezésre került.

    Az ALDI csapata továbbra is azon fáradozik,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Széttaposott és sáros járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Zöldlomb utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére