Megoldásra vár

Törött libikóka a Süsü játszótéren

XXI. kerületi "Süsüs" játszótéren a fából készült libikóka eltört. Balesetveszélyes, ha valaki nem veszi észre és így ráül.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 27

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/419/2/2024/V3
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére