Megoldatlan

Rókahegyi kőfejtő bejáratánál állandó szemét

FRISSÍTÉS 2024.03.05

ÓBKF válasza:
" A jelzett terület a Pilisi Parkerdő kezelésében van, Önkormányzatunk ezzel kapcsolatban hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik. "

--------

A kőfejtő népszerű kirándulóhely, nagyon hálásak lennénk ha a parkoló kaphatna 1-2 kukát, így nem a tűzrakóhelyre dobnák a kevésbé környezettudatos társaink a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árvácska u. 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A kőfejtő népszerű kirándulóhely, nagyon hálásak lennénk ha a parkoló kaphatna 1-2 kukát, így nem a tűzrakóhelyre dobnák a kevésbé környezettudatos társaink a szemetet."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.05 ÓBKF válasza: " A jelzett terület a Pilisi Parkerdő kezelésében van, Önkormányzatunk ezzel kapcsolatban hatáskörrel é...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett terület a Pilisi Parkerdő kezelésében van, Önkormányzatunk ezzel kapcsolatban hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Babus Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    GXQQ+RC Vuk ösvénye kezdőpont (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére