Megoldásra vár

Megsüllyedt útburkolat

Anonim Járókelő

Bosnyák tér 124 es buszmegállónál a nemrég javitott csatorna fedél mellett megsüllyedt szétrepedezett az útburkolat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A marás sem segít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Egressy út / Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús buszállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett, hullámos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére