Megoldott

Megsüllyedt közműfedlap és repedt járda

Anonim Járókelő

megsüllyedt közműfedlap és repedt járda körülötte

botlás és balesetveszélyes

Kérjük a javítást, a gyors választ és intézkedést előre is nagyon köszönjük!

Budapest, József krt. 48, 1085 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 48

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "megsüllyedt közműfedlap és repedt járda körülötte - ózsef krt. 48,"-ról "Megsüllyedt közműfedlap és repedt járda"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már folyamatban a javítás...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, József krt. 48. előtti járdán a sérült, megsüllyedt fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement kátyús úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt elzárófedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére