Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Minden nap legalább két motor parkol a járdán a társasház előtt fedett garázsnak vélve az árkádokat. Balesetveszélyes és szabálytalan. A járda nem fedett motor parkoló. Kérem a gépjármű tulajdonosainak megbüntetését és a motorok elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 114

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Közterületet Felügyelet! Álláspontom szerint az érintett rész nem járda, az nem felel meg a KRESZ szerinti fogalomnak. Nem szegéllyel kiemelt vagy elhatárolt az úttesttől. Ez a rész a Társash...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a jelenleg hatályban lévő 1/1975-ös KPM-BM rendelet (továbbiakban Kresz) a k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Varga Tamás, majd ha a te házad nézik fedett, ingyenes motorparkolónak azok, akik nem is a házban laknak, akkor csipogj. Vagy ha az ott focizó gyerekedre dőlt rá a motor.
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    házmester
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    közterület kisajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Össze-vissza parkolás, akadályoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére