Megoldott

Beszakadt fedlap

Anonim Járókelő

Az Örs vezér tere kőbányai oldali buszvégállomáson a 168E megállójában beszakadt a forgalomtechnikai fedlap. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyen róla fotóka is :)
  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0006548/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00138841

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Emmerich hozzászólt a bejelentéshez.

    Vele szemben sem sokkal jobb a helyzet . Igazából az összes fedlapjuk borzalmas állapotban van.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopcsonkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére