Megoldott

Törött szélű fedlap

Anonim Járókelő

Törött szélű fedlap található a Rózsa utca Podmaniczky utcához közeli végében.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Rózsa u. 111

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tönkrement, megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csattogó fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére