Válaszra vár

Pótlása után újra kiszedte a korlátot

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.05.

Bejelentő hozzászólása:
"Továbbra is rendszeresen kiszedik a korlátot, mert nincs lebetonozva és felparkol a zöld területre egy teherautó."

---

Néhány napja rakták vissza, mondjuk betonozni kellett volna, mert 2024.02.17-re kiszedte megint valaki. Mondjuk pont van is itt egy térfigyelő kamera a túloldalon a sarkon, így könnyen visszanézhető ki rongálja meg folyamatosan és hajt fel kocsival a zöldterületre, keresztül az itt lévő fa gyökerein keresztül és rongálja az úttest padtákáját is. Ugyanis nem erre van kialakítva ez a terület.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 48

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Néhány napja rakták vissza, mondjuk betonozni kellett volna, mert 2024.02.17-re kiszedte megint valaki. Mondjuk pont van is itt egy térfigyelő kamera a túloldalon a sarkon, így könnyen visszanézhető ki rongálja meg folyamatosan és hajt fel kocsival a zöldterületre, keresztül az itt lévő fa gyökerein keresztül és rongálja az úttes...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is rendszeresen kiszedik a korlátot, mert nincs lebetonozva és felparkol a zöld területre egy teherautó.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "1-2 nappal a pótlása után, újra kiszedte valaki a korlátot"-ról "Pótlása után újra kiszedte a korlátot"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát visszaállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidőlt forgalmi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott kerékpársáv felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére