Megoldásra vár

Beszakadt útburkolat

Anonim Járókelő

IV.kerület Tóth Aladár utca 27. szám előtt egy kátyú tátong, a figyelemfelkeltő tábla kb. 1,5 hónapja kinnt de sötétben kb.pislákol a fénye nem világít.
Így az út megoldás fontos lenne annál is inkább mivel a tábla kihelyezése miatt elkészítettek az itt lakók 2 parkoló helyet az egyébként is kevésből!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tóth Aladár u. 27

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a sérült burkolatra vonatkozó bejelentését!
    A helyszínt megvizsgálva derült ki, hogy a táblát az FCSM helyezte ki, ám a helyreállítást a közeljövőben nem tudják vállalni
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsüllyedt burkolat, kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szent László tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére