Válaszra vár

Lefeszegetett (~ni kísérelt) utcanévtábla

A Tihany utca 2. szám kerítésén lévő utcatáblát megpróbálták lefeszegetni. Kérem az illetékest a tábla javítására, rögzítésének helyreállítására.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tihany u. 2

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére