Válaszra vár

Koszos járda

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.27

XI. kerület válasza:
"Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszínt munkatársam ellenőrizte, melynek
időpontjában megállapításra került, hogy a szennyezett terület nem Hivatalunk kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk az Eleven Center ügyfélszolgálata felé, kérve intézkedésüket."

----------------
Eleven Center előtti járda (buszmegálló) galambürülékkel szennyezett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u.

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kázmér, milyen eső? A képen látható hely fedett helyen van.
  • Pattoghy Kázmér hozzászólt a bejelentéshez.

    Micsoda probléma....Majd az eső elmossa. Az ilyen bejelentések miatt van az, hogy sokan nem veszik komolyan ezt a portált. Sajnos.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Eleven Center előtti járda (buszmegálló) galambürülékkel szennyezett."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.27 XI. kerület válasza: "Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszínt munkatársam ellenőrizte, melynek időpontjában megállapításra került, hogy a szennyezett terület nem Hivatalunk kezelésében áll, ezért bejel...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Állatorvosi ló a kidőlő kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére