Megoldott

Áll a szemét a felüljáró alatt

Anonim Járókelő

Mint sajnos rengeteg helyszínen,. itt is folyamatosan hordják a szemetet a felüljáró alá.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg a területet!

Pontos helyszín:
47.51884458482063, 19.146416680895616

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv u. 18

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították, a terület takarítását elvégezték.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére