Megoldott

Itt hagyott szemét

Anonim Járókelő

Sajnos minden éves probléma hogy lomtalanítás után itt hagyják a szemetet

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Fradi u. 20

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Munkatársaink folyamatosan végzik a lomok elszállítását követő utótakarítást a kerüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére