Válaszra vár

Közterületen tárolt szemét

Anonim Járókelő

A lomok egy része az utcán helyezkedik el.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Nemes u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük bejelentésedet.
    Bár a problémát okozó szemét nagy része magánterületen helyezkedik el, de már közterületet is érint, ezért fel tudjuk keresni az illetékest a megoldás érdekében.
    Azonba...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még képek
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a Maglódi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére