Megoldott

Járdán parkolás

Felháborítónak találom, hogy a falig kell felállni...Gyalogosként nem lehet elférni

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Losonci tér 5

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert ez még egy február 15-i bejelentés volt.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem megoldottra állítható az illetékes válasza alapján. A cím, kép alapján én nem találtam a helyet.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik függvényében – rendszeresen figyeljék és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára logó autók tömkelege

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kapubeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére