Megoldott

tömeges szemet

FRISSÍTÉS 2024.02.15.
XVIII. kerület Városgazda Zrt válasza:
Az érintett út a XX. kerülethez tartozik.

-------------

szentlorinci út - tesco körforgalom - m5 közötti kvázi senki földje területeken szemet hegyek

Probléma helyszíne
C4FX+X8 Budapest Hungary

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "szentlorinci út - tesco körforgalom - m5 közötti kvázi senki földje területeken szemet hegyek"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.15. XVIII. kerület Városgazda Zrt válasza: Az érintett út a XX. kerülethez tartozik. ------------- szentlorinci út - tesco körforgalom - m5 közötti kvázi senki földje területeken szemet hegyek"-r...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az érintett út a XX. kerülethez tartozik. Nem kicsit sikerült mellélőni, lévén köztünk van még Kispest is a Méta utca egyik oldalán, Soroksár a másik oldalán.

    Üdvözlettel:

    mérő P
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Varga Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aszfalttörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa daralek + tusko

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére