Megoldott

szeméthegyek

az út mellett és a járdán és ezek között / mellett

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Besence u. 1

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.

    Bejelentés dátuma: 2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Varga Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Csőszkunyhó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetesnek használt felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a felüljáró lépcsője mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére