Válaszra vár

Törött fedlap

Anonim Járókelő

A képen látható közmű teteje törött, a körülölelő betonszegély szintén több helyen eltört és elmozdult. Kérem javítsák ki és erősítsék meg a beton peremét.
Helyszín: Róna utca, Thököly kereszteződésétől 15 méterre, a Róna utca 158 előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 158

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 6323115

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Bejelentését 122457371-es hibajegy azonosító alatt rögzítettük és illetékes műszaki terület részére továbbítottuk.
    A végleges megoldásig szíves türelmét k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Sérült fedlap kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bátorkeszi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött szélű aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére