Megoldott

4 db balesetveszélyes aknafedő

Anonim Járókelő

4 db egyforma, Telekom fenntartású kerek fém fedlap található a Thököly út Laky Adolf és Csantavér utca közötti szakaszán, amely fedlapokból a kitöltőanyag hiányzik, ezért a több cm mély gödrök vannak a járdán. Némelyik fedlap megtelt sárral, így még csúszik is.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 136

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Telekom. Thököly út 136, viszont a leírásban jelzett hosszabb szakaszon fennálló probléma
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugye ilyenkor kiegészítésre vár státuszra kellene tenni, tisztelt ügykezelő?!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük pontosítani a bejelentést, házszámmal, mert egy hosszú szakaszról van szó. Köszönjük szépen!
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Sérült fedlap kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bátorkeszi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött szélű aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére