Megoldott

Köztéri óra

A Hungária és Thökölyi út sarkán már hetek óta nem jár az óra a Báthory István parkban .

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 136

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentésem már nem aktuális , ma reggel láttam az óra ismét működik a XIV. Báthory István parkban .
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére