Válaszra vár

Elrozsdásodott, balesetveszélyes fedél járdán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.02.26.
MVM Főgáz válasza:
"A bejelentésben szereplő akna nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. kezelésében áll: az E-közmű térkép alapján vélhetően a távhőhálózat részét képezi."
-----------
FRISSÍTÉS 2024.02.20

FCSM válasza:
"A megadott helyszínen található fedlap nem a közcsatornához tartozik, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

------------

FRISSÍTÉS 2024.02.19.
Felhasználói visszajelzés:
“A Fővárosi Vízművek nem illetékes”

—————

Frissítés: 2024.02.14.
"nem Telekom tulajdon"
--------------------------
Teljesen elrozsdásodott, szétmálló fém fedél a járdán. Rálépve beszakadhat, balesetet okozva.
Aknafedél vagy pincéhez tartozó fedél?

Helyszín: Radnóti Miklós utca és Hegedűs Gyula utca sarka, Budapest, XIII. kerület

https://www.google.com/maps/@47.5148173,19.0541173,3a,15y,220h,74.26t/data=!3m7!1e1!3m5!1sjK60ERkqQFkQ6FSLqin1bw!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DjK60ERkqQFkQ6FSLqin1bw%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D243.74861%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192?entry=ttu

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 20

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.20 FCSM válasza: "A megadott helyszínen található fedlap nem a közcsatornához tartozik, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni." ------------ FRISSÍTÉS 2024.02.19. Felhasználói visszajelzés: “A Fővárosi Vízművek nem illetékes” ————— Frissítés: 2024.02...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 138535. számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/138535/elrozsdasodott-balesetveszelyes-fedel-jardan) bejel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 138535 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.19. Felhasználói visszajelzés: “A Fővárosi Vízművek nem illetékes” ————— Frissítés: 2024.02.14. "nem Telekom tulajdon" -------------------------- Teljesen elrozsdásodott, szétmálló fém fedél a járdán. Rálépve beszakadhat, balesetet okozva. Aknafedél vagy pincéhez tartozó fedél? Helysz...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található fedlap
    nem a közcsatornához tartozik, ezért a probléma megoldása érdekében nem
    áll módunkban intézkedni.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.19. Felhasználói visszajelzés: ————— Frissítés: 2024.02.14. "nem Telekom tulajdon" -------------------------- Teljesen elrozsdásodott, szétmálló fém fedél a járdán. Rálépve beszakadhat, balesetet okozva. Aknafedél vagy pincéhez tartozó fedél? Helyszín: Radnóti Miklós utca és Hegedűs Gyu...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: 2024.02.14. "nem Telekom tulajdon" -------------------------- Teljesen elrozsdásodott, szétmálló fém fedél a járdán. Rálépve beszakadhat, balesetet okozva. Aknafedél vagy pincéhez tartozó fedél? Helyszín: Radnóti Miklós utca és Hegedűs Gyula utca sarka, Budapest, XIII. kerület https://www.google.com/maps/@47....

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét felhívom a figyelmeteket hogy FV nem illetékes, nincs aknája, más vackát nem csinálja meg.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megkérlek, hogy a pince szellőző, vagy kábelaknát a megfelelő helyre jelentsétek be, a vízműveknek nem áll módjában az illetékességén kívül eső problémákon segíteni.
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "Teljesen elrozsdásodott, szétmálló fém fedél a járdán. Rálépve beszakadhat, balesetet okozva. Aknafedél vagy pincéhez tartozó fedél? Helyszín: Radnóti Miklós utca és Hegedűs Gyula utca sarka, Budapest, XIII. kerület https://www.google.com/maps/@47.5148173,19.0541173,3a,15y,220h,74.26t/data=!3m7!1e1!3m5!1sjK60ERkqQFkQ6FSLqin1b...

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott közmű a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhasználódott trafó leeresztő akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Üteg utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére