Megoldott

Csatorna körül kipergett az aszfalt

FRISSÍTÉS 2024. 04. 02.

Bejelentő visszajelzése:

Tisztelt Budapest Közút!
Azt gondolom, hogy útellenőreik rosszul mérték fel a probléma méretét. Az utat nem csak autók használják, bár kétségtelem, hogy számukra valóban nem jelent problémát. Kérem, vegyék figyelembe a kisebb járművek biztonságát! Ez sajnos sokszor elmarad, ahogy a jelen példa is mutatja. Ez az úthiba igenis jelentős! Fényképemet bizonyítékként mellékelem.

-----

Csatorna körül kipergett az aszfalt.
Javítását kérem.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem túl szakszerűen, de egy ideje megoldva. Nagyon köszönöm!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Csatorna körül kipergett az aszfalt. Javítását kérem."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 04. 02. Bejelentő visszajelzése: Tisztelt Budapest Közút! Azt gondolom, hogy útellenőreik rosszul mérték fel a probléma méretét. Az utat nem csak autók használják, bár kétségtelem, hogy számukra valóban nem jelent problémát. Kérem, veg...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!
    Azt gondolom, hogy útellenőreik rosszul mérték fel a probléma méretét. Az utat nem csak autók használják, bár kétségtelem, hogy számukra valóban nem jelent problémát. Kérem, v...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelen allapotában nem kívánják javítani. Kár, mert nem csak autók hajtanak át rajta, léteznek kerékpárosok is.
    Ez így megoldatlan.
  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üllői út vége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú halom (aknamező)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére