Megoldásra vár

Parkolóban hagyott jármű

2023. Nyara óta parkol ez a jármű közterületen.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Bem u. 32

Hozzászólások

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024.február 13-án érkezett 138529. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Kovács Gyula Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Iveco tgk egy éve lerobbanva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elfelejtett autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott VW Golf

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére