Válaszra vár

Kábel leszakadt

A Ballada utca elején IS lóg már a kábel. Mikor fog végre az Elmű intézkedni?

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 33

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Árvácska utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidöntött doboz az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P. Attila
    Illetékes: E.ON
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Életveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lobogó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére