Válaszra vár

Járda hiba

Hiányos és repedezett a járda.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ballada u. 4

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Beszakadt/lesüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rigó utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére