Válaszra vár

Buszmegálló nem akadálymentesített

Nem akadálymentes a buszmegálló.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Melczer utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút.
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Infopark (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Melinda
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére