Megoldott

Törött játszótéri fogantyúk

A Jeszenák János - Vezér utca sarkán lévő játszótéren a kapaszkodók megadták magukat és összetöredeztek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az 13846 számú bejelentésével kapcsolatban az alábbi megállapításokat tesszük.

    Az adott helyszínt megvizsgáltuk, lehelyszíneltük. A Budapest XIV. Kerület Zugló, Vezér u. 102-108.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elburjánzott fatörzs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Hősök tere M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hirdetés a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lelogó ágak.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére