Válaszra vár

Szanaszét hordva a kavicsok

Anonim Járókelő

A Budafoki elágazás megállóban szanaszét vannak a kavicsok.
A probléma folyamatos. Ez így balesetveszélyes, ezért kérem, szedjék össze.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budafoki elágazás

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére