Megoldásra vár

Megsüllyedt út

Ha esik az eső, az mindig az út közepén gyűlik össze és csak mellette a fűben lehet továbbhaladni.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Páskom park 25

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01DA7BA5.F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Kiss János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Arany János utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Autók a járdán keresztül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Nyírpalota út (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Klapka György utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére