Megoldásra vár

2 nagy kátyú

Kérem, tömjék be a képen látható kátyúkat!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 3

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00138443 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Gvadányi utca 3..szám előtti úthiba kijavítására megtették a szükséges intéz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk a Bartl János utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bartl János utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú - Szuglói körvasút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Babus Csaba
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Báthory István park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére